preloader

Usługi - Serwis w Niepołomicach - naprawa elektroniki

Usługi jakie oferujemy:

01

Serwis komputerów

Napraw, rozbudowa bądź złożenie nowego zestawu - wykonamy wszystkie te czynności. Mamy wieloletnie doświadczenie w serwisie komputerów i mnóstwo zadowolonych klientów.

02

Pozycjonowanie i marketing

Chcesz pozyskać nowych klientów, ale nie wiesz jak? marzy ci się by twoja firma jako pierwsza wyskakiwała w wyszukiwarce i każdy dowiedział się o jej istnieniu? Skorzystaj z usług marketingowych. Zajmuje się prowadzeniem kampanii Google Adwords, prowadzeniem social mediów oraz innymi metodami marketingowymi.

02

Serwis laptopów

Masz problem ze swoim laptopem? Nasi specjaliści naprawią klawiaturę, wymienią gniazdo ładowania, przywrócą system i wykonają inne naprawy, by przywrócić twój sprzęt do działania

02

Tworzenie stron internetowych

Tworzymy również strony www, sklepy internetowe, wirtualne wizytówki, ale także materiały promocyjne (ulotki, plakaty wizytówki itp.) skorzystaj z naszych usług a możesz być pewien, że będziesz zadowolony.

02

Serwis telefonów

Naprawimy twój telefon, niezależnie czy jest to starszy czy nowy model i od jakiego producenta pochodzi, a wszystko w przystępnych cenach. Na naprawione telefony udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

02

Wydruk 3D

potrzebujesz jakiejś rzadko dostępnej części lub elementu, a może masz jakiś projekt i chcesz wcielić go w życie? Dzięki wydrukom 3D to możliwe.

Nasze pozostałe firmy

NCTI TO NIE TYLKO SERWIS