preloader

Serwis Komputerów - Serwis w Niepołomicach - naprawa elektroniki

Serwis Komputerów
- Niepołomice

Nowoczesne Centrum Technologii Informatycznych – NCTI to istniejąca od 2003 firma informatyczna. Od 15 lat jesteśmy zrzeszeni w Powiatowym Cechu Przedsiębiorców i Rzemieślników w Wieliczce.

Wiele Lat Na Rynku.

Mamy olbrzymie doświadczenie na rynku. Od 18 lat rozwiązujemy problemy naszych klientów i spotkaliśmy się z każdą możliwą usterką dzięki czemu potrafimy precyzyjnie i szybko rozwiązać ich problemy. Naprawiliśmy już tysiące komputerów, laptopów oraz telefonów.

Dlaczego Warto Nas Wybrać?

Profesjonalizm

Świadczymy bogaty wachlarz usług, posiadamy wysoce wykwalifikowany personel a o jakości naszej pracy i naszym profesjonalizmie zaświadczyć może nadany nam certyfikat “Rzetelna Firma” oraz dziesiątki zadowolonych klientów.

Kontakt Z Klientem

Przed rozpoczęciem każdej naprawy informujemy klienta o kosztach jakie będzie musiał ponieść, w razie niespodziewanych komplikacji o problemie najpierw powiadamiamy Ciebie a pracy nie kontynuujemy bez Twojej zgody.

Darmowy Dojazd

Dojeżdżamy do naszych klientów na terenie Bochni i okolic, jeżeli jest to możliwe usterkę naprawimy od razu na miejscu, lub bezpiecznie przewieziemy twój sprzęt do naszego serwisu i dostarczymy gdy będzie w pełni sprawny.

Gwarancja Zadowolenia.

Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwala nam skutecznie serwisować komputery. Wykorzystujemy najnowsze technologie, aby sprawnie radzić sobie z problemami. Mieliśmy doświadczenie z praktycznie każdą usterką. Możesz być pewny, że nie zawiedziesz się na naszych usługach. Gwarantujemy jakość i zadowolenie klienta. Serdecznie zapraszamy w nasze progi!