preloader

Serwis Laptopów - Serwis w Niepołomicach - naprawa elektroniki

Serwis Laptopów
- Niepołomice

Nowoczesne Centrum Technologii Informatycznych – NCTI to istniejąca od 2003 firma informatyczna. Od 15 lat jesteśmy zrzeszeni w Powiatowym Cechu Przedsiębiorców i Rzemieślników w Wieliczce.

Większość napraw może być wykonywana jest na miejscu, od razu przy pierwszej wizycie serwisanta. Na terenie Gmin:  DOJAZD ZAWSZE JEST BEZPŁATNY. Gdy naprawa wymaga serwisu poza lokalem klienta, zabieramy uszkodzone urządzenie, a w razie potrzeby na czas naprawy możemy zostawić sprzęt zastępczy Wiemy, że dzisiaj korzystanie z komputera oraz internetu jest codziennością, dlatego dzięki nam, nigdy nie zostaniesz bez dostępu!
Jesteśmy solidni, na naprawiany sprzęt udzielamy gwarancji. Pracujemy na oryginalnych częściach, w przypadku zastosowania zamienników lub używanych podzespołów informujemy o tym naszego Klienta.

System

Np. Usuwanie złośliwego oprogramowania (wirusów, trojanów itp),  Konfigurację i instalację oprogramowania systemowego (Windows / Linux), jak i użytkowego

Diagnostyka

Np. Pomoc w błahych jak i poważnych usterkach i awariach sprzętu i systemu Windows, w tym instalacje systemów i programów

Serwis

Np. Wymiana wszelkich uszkodzonych części na nowe lub używane (matryce, klawiatury, touchpady itp.)